bulgarian-holiday-investment-group-logo
bulgarian-holiday-investments-group
button-home
O nás PDF Tlačiť E-mail

kavarna_kaliakra

Sme slovensko-bulharska  spoločnosť a špecializujeme sa na trh s nehnuteľnosťami v Bulharsku.

Pochádzame z Bulharska a Slovenska. Hovoríme slovenským, českým, bulharským a ruským jazykom. Môžete sa s nami stretnuť v Bratislave, v Prahe  ale aj v Bulharsku v Bjale a Obzore. Sami vlastníme   nehnuteľnosti pri mori a mame pripravené v ponuke pre Vás nove apartmány vo vybraných luxusných komplexoch.

V posledných rokoch čoraz viac ľudí z európskych krajín nadobudlo nehnuteľnosti v Bulharsku za účelom rekreácie, relaxu, skvalitnenia osobného života, ale aj ako investíciu, ktorá prináša dlhodobý  príjem.

Medzi našimi ponukami nájdete nehnuteľnosti v prímorských destináciách a  nehnuteľnosti v blízkosti golfových ihrísk . Služby, ktoré ponúkame, zahŕňajú profesionálne konzultácie vo všetkých otázkach týkajúcich sa nadobudnutia a správy nehnuteľnosti v Bulharsku.

Poskytneme Vám právne služby vo Vašom jazyku a preklad dôležitých dokumentov z bulharčiny . Samozrejmosťou v našej spoločnosti sú vysoké kritériá výberu ponúkaných nehnuteľností, výber podľa individuálnych požiadaviek klienta ako aj zabezpečenie obhliadky na mieste.

 Hlavné dôvody pre ktoré naším klientom odporúčame investovať do apartmánov v Bulharsku sú:

Bezpečné uloženie finančných prostriedkov v čase finančnej krízy a neistoty európskej meny. Pasívny príjem z prenájmu, ktorý sa každoročné opakuje. Využitie pre vlastnú potrebu: relax, dovolenka, prázdniny pre deti a vnukov, regeneračné a liečebné  pobyty pri mori pre Vás a pre Vašu rodinu, priateľov, známych, obchodných partnerov.


O_nas

Náš profesionálny slovensko - bulharský tím zorganizuje vašu návštevu od momentu vášho príchodu do krajiny, až do vášho odchodu. Všetko čo potrebujete je dopraviť sa do Bulharska autom ,letecky alebo vlakom, povedať nám čo chcete robiť a my začneme organizovať.

Dajte nám vedieť Váš záujem o informácie alebo obhliadku, prípadne o ubytovanie na tel.:
+421 948 005 477 - SK
+420 607 084 250 - ČR
alebo e-mailom na      Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.
 
Cesta autom: V prípade Vášho záujmu o podrobnejšie informácie a rady ohľadom cesty autom do Bulharska prosím napíšte nám.
Cesta lietadlom: na požiadanie Vám poradíme a zabezpečíme najvýhodnejšie letenky a transfery z letiska.

 

Newsletter

Meno:

E-mail:

Kontakt

Bulgarian Holiday Investment Group s.r.o.
Nám. Hraničiarov 33
851 03 Bratislava

Mob.: +421 948 005 477
bhig@bhig.sk | www.bulharskoapartmany.eu

Najnovšie pridané

Byala-apartmán
0 €

apartmány vila Kavarna
0 €

Obzorbeach-priamo na pláži
0 €

Partneri:

www.bhig.sk

marioneli-najkrajsie-saty