bulgarian-holiday-investment-group-logo
bulgarian-holiday-investments-group
button-home
Developerské projekty PDF Tlačiť E-mail

Apartmány v Bulharsku priamo od majiteľov

Apartmány ponúkame priamo od našich  developerských partnerov v Bulharsku.

Nachádzajú sa v nádherných lokalitách mestečka Obzor a  Bjala.

Novostavby v Bulharsku pri mori su už v cenach  od 650 eur za m2.

Od vstupu v roku 2007 do  Európskej únii  trh s  nehnuteľnosťami v Bulharsku získal novú perspektívu. Začlenenie do európskeho priestoru prilákalo nových zákazníkov do krajiny .

  Globálna finančná kríza zasiahla bulharský trh s nehnuteľnosťami nie  tak výrazne ako v iných krajinách, pretože bol relatívne malý objem požičaných prostriedkov a slabé zapojenie do svetových finančných trhoch. 

Po apartmánoch, ktoré sa nachádzajú  v blízkosti mora  je a bude  stále dopyt. Pred pár rokmi v Bulharsku prišiel zákaz výstavby na prvej línii pri mori. Je možné že tam budu stať  len tie objekty, ktoré získali povolenie na stavbu,  predtým. Toto povolenie platí po dobu troch rokov, tj stavebný projekt, sa musí začať najneskôr v tomto roku. Nové projekty budú taktiež postavené ďalej a ďalej od mora, a na prvej línii bude podstatne  drahšie. Apartmán  na prenájom ihneď na pláži  pri mori  vo všetkých strediskách na svete je možne potom oveľa jednoduchšie prenajať. Napríklad môžete malý byt pri pláži v luxusnom komplexe kúpiť za okolo 35 000 eur až  60 000 tisíc euro. Do 500 m od mora su ceny už od 25 000 - 45 000 eur. Majitelia apartmánov v Bulharsku môžu prenajímať svoju nehnuteľnosť  na krátku alebo aj na dlhšiu dobu. Avšak o všetko sa postará spoločnosť, ktorá spravuje bytových komplexov. Vlastník nehnuteľnosti je informovaný o všetky rezervácie, rovnako ako všetko dôležité, týkajúce sa nehnuteľností. Na konci turistickej sezóny sa generujú  príjmy majiteľa  bankovým prevodom. Apartmány v Bulharsku su  lacnejšie ako v iných primorských krajinach. . V súlade so zákonmi krajiny,  investor môže kúpiť  byt v Bulharsku ako zahraničná fyzická alebo právnická osoba. Ponúkame na predaj nehnuteľnosti priamo od developerov, alebo od majiteľov fiz. osôb.

Ak chcete dobre investovať, môžete si vybrať z našej ponuky  nehnuteľnosti na predaj.

Nové projekty sú v meste Bjala a  Obzor


4


 

 

Newsletter

Meno:

E-mail:

Kontakt

Bulgarian Holiday Investment Group s.r.o.
Nám. Hraničiarov 33
851 03 Bratislava

Mob.: +421 948 005 477
bhig@bhig.sk | www.bulharskoapartmany.eu

Najnovšie pridané

Byala-apartmán
0 €

apartmány vila Kavarna
0 €

Obzorbeach-priamo na pláži
0 €

Partneri:

www.bhig.sk

marioneli-najkrajsie-saty